Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Přejít na obsah stránky

Barum Rally 2023

O víkendu ve dnech 18. - 20. srpna dojde v souvislosti s konáním Barum Czech Rally Zlín k některým změnám na linkách IDZK.


Pátek 18. srpna

Shakedown Zlín-Malenovice
Od 6.30 do 14.00 hodin pojedou autobusy linky 460 Zlín – Lhota – Zlín po objízdné trase přes Otrokovice, Pohořelice a Oldřichovice; vynechají zastávku Zlín, Malenovice, Paseky. Infoleták

Městská rychlostní zkouška Zlín 
Od 15.00 hodin bude uzavřeno autobusové nádraží Zlín; autobusy budou k odjezdům a příjezdům využívat provizorní stanoviště na Hradské ulici. Infoleták

Od 16.00 do 24.00 hodin proběhne kvůli Barum Rally výluka na trati v úseku Zlín střed – Zlín-Dlouhá. Z Otrokovic pojedou pouze vlaky končící ve stanici Zlín střed. Do stanice Zlín střed mohou jet pouze návštěvníci automobilových závodů, z prostoru nádraží nebude umožněn odchod. Cestující do centra města musí vystoupit už v zastávce Zlín-Prštné a dále využít MHD, kde jim budou uznány jízdní doklady z vlaku. Cestující Zlínským expresem R 897, kteří chtějí ze Zlína pokračovat na Vizovice, musí do náhradní dopravy přestoupit už v Otrokovicích. Vlaky jedoucí z Otrokovic až do Vizovic budou v celé trase nahrazeny autobusovou dopravou dle výlukového jízdního řádu.

Sobota 19. srpna

Rychlostní zkouška Slušovice
Od 6.58 do 21.12 hodin pojedou autobusy linky 425 Zlín – Hvozdná – Hrobice – Slušovice pouze do zastávky Hrobice, restaurace; vynechají zastávky Hrobice, Nové Dvory; Slušovice, výpočetní středisko a Slušovice, Dlouhá. Autobusy linky 430 Zlín – Hrobice – Podkopná Lhota pojedou pouze do zastávky Slušovice, Dlouhá; vynechají zastávky Slušovice, výpočetní středisko – Podkopná Lhota, Moravan. Infoleták

Rychlostní zkouška Kateřinice
Od 8.06 do 22.20 hodin autobusy linky 631 Valašské Meziříčí – Kunovice – Všechovice – Kelč neobslouží zastávku Loučka, Lázy, obecní úřad; pravidelného odjezdu vyčkají v zastávce Podolí, obecní úřad. Infoleták

Rychlostní zkouška Troják
Od 9.09 do 21.13 hodin pojedou autobusy linky 140 Vsetín – Hošťálková – Zlín ze Vsetína pouze do zastávky Hošťálková, pod horou; vynechají zastávky Hošťálková, rozcestí a Rajnochovice, Troják. Spoj 212 s odjezdem ve 12.16 ze Zlína pojede do Vsetína přes Vizovice a Liptál po trase linky 120.
Autobusy linky 141 Zlín – Držková – Bystřice p. H. pojedou pouze v úseku Zlín, autobusové nádraží – Kašava, horní zastávka. Zastávky Kašava, Teplice – Bystřice p. H., autobusová stanice a závlek do Vlčkové nebudou obslouženy. Spoj 255 s odjezdem ve 13.30 ze Zlína pojede na zastávku Lukov, domov důchodců, odkud pojede objízdnou trasou přímo na zastávku Bystřice p. H., autobusové nádraží.
Autobusy linky 241 Bystřice p. H. – Chvalčov – Tesák – Troják pojedou pouze do zastávky Rajnochovice, Tesák. Zastávky Rajnochovice, Bernádka a Rajnochovice, Troják nebudou obslouženy.
Autobusy linek 440 Zlín – Lukov – Vlčková – Držková a 443 Zlín – Fryšták – Lukov – Držková pojedou pouze v úseku Zlín, autobusové nádraží – Kašava, horní zastávka. Zastávky Kašava, Teplice a Držková i závlek do Vlčkové nebudou obslouženy.  
Autobusy linky 941 Vsetín – Bystřice p. H. – Holešov/Přerov pojedou mezi zastávkami Jablůnka, Rozcestí Ratiboř – Bystřice p. H., autobusová stanice objízdnou trasou přes Val. Meziříčí a neobslouží zastávky Ratiboř, STS – Bystřice p. H., náměstí. 
Infoleták 
Autobusy linky 945 Bystřice p. H. – Všechovice – Rajnochovice pojedou pouze do zastávky Rajnochovice, obecní úřad; vynechají zastávky Rajnochovice, garáže a Rajnochovice, Rosošná. Infoleták

Neděle 20. srpna

Rychlostní zkouška Halenkovice
Od 6.35 do 19.35 hodin pojedou autobusy linek 160 Kroměříž – Tlumačov – Otrokovice – Zlín a 165 Kroměříž – Otrokovice – Uherské Hradiště z Kvasic do Otrokovic objízdnou trasou přes Tlumačov; neobslouží zastávky Kvasice, u kapličky a Bělov, točna.
Autobusy linky 471 Zlín – Otrokovice – Halenkovice pojedou pouze do zastávky Napajedla, autobusová stanice. Zastávky Spytihněv, sever – Halenkovice, na kopci nebudou obslouženy. Spoj 206 v 6.45 z Halenkovic ještě pojede bez omezení.
Autobusy linky 472 Zlín – Napajedla – Žlutava – Bělov – Otrokovice pojedou pouze do zastávky Žlutava, dolní zastávka. Zastávky Žlutava, škola a Žlutava, škola nebudou obslouženy. 
Infoleták

Rychlostní zkouška Pindula
Od 7.21 do 17.45 hodin pojedou autobusy linky 410 Luhačovice – Ludkovice – Provodov – Zlín ze Zlína do Březůvek objízdnou trasou přes Bohuslavice; neobslouží zastávky Zlín, Kudlov, dolní konec – Březůvky, Losky; zastávka Březůvky, restaurace ve směru na Luhačovice bude přesunuta před knihovnu. 
Autobusy linky 411 Luhačovice – Ludkovice – Provodov – Zlín budou zrušeny.
Infoleták

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu
Rezervace