Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Přejít na obsah stránky

Městské hromadné dopravy ve Zlínském kraji

Naším cílem je, aby cestující v regionu mohli v budoucnu využívat jednotný doklad pro jízdu jak na autobusových a železničních linkách IDZK, tak ve spojích městských hromadných doprav ve všech městech Zlínského kraje. Na této stránce proto přinášíme přehled jednotlivých městských hromadných doprav včetně informací o míře jejich kompatibility s IDZK.

Plně integrovaná města

Na stejný doklad a za stejnou cenu můžou cestující využít autobusy MHD, autobusy IDZK i vlaky. Následující města jsou plně integrovaná do systému IDZK:

Dosud neintegrovaná města

Další města v kraji dosud nejsou kompatibilní s IDZK. Na jejich linkách platí vlastní tarif a přepravní podmínky. Jízdní doklady IDZK na těchto linkách neplatí. Kliknutím na názvy jednotlivých měst budete přesměrováni na webové stránky konkrétní MHD.

Zlínská integrovaná doprava

V aglomeraci Otrokovice-Zlín-Želechovice nad Dřevnicí-Lípa nad Dřevnicí-Vizovice lze využívat také systém, který provozují Dopravní společnost Zlín-Otrokovice a České dráhy. Tento systém zahrnuje vlaky na trati 331 a vozidla zlínské MHD. Systém není kompatibilní s IDZK, ve vozidlech MHD neplatí krajská karta Zetka.

V rámci systému IDZK je ovšem několik spojů, na které je možné v rámci prostoru města Zlín cestovat na předplatnou nepřenosnou jízdenku MHD DSZO. Jedná se o následující linky a spoje:

  • Linka 141: na všech spojích v úseku Zlín, Štípa, pošta - Zlín, Kostelec, hřbitov
  • Linka 153: na spojích 213, 215, 217, 221, 229, 233, 37 a 216, 220, 20, 222, 224, 232, 234, 36, 236 v úseku Zlín, aut. nádr. - Zlín, Mladcová, Bartošův dům
  • Linka 154: na spoji 45 v úseku Zlín, Malenovice, křiž. - Zlín, Chlum
  • Linka 410: na spojích 51, 58, 62 a 68 úseku Zlín, autobusové nádraží – Zlín, Kudlov, U Pomníku padlých
  • Linka 440: na všech spojích v úseku Zlín, Štípa, pošta - Zlín, Kostelec, hřbitov
  • Linka 445: na všech spojích v úseku Zlín, Štípa, pošta - Zlín, Kostelec, hřbitov
Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu
Rezervace