Přejít na obsah stránky

Aplikace

Internetové zdroje dat

Aplikace MPVNET zobrazuje časy odjezdů autobusů a vlaků ze všech zastávek ve Zlínském kraji. Provozovatelem je Koordinátor veřejné dopravy Zlínského kraje, s.r.o. ve spolupráci se společností CHAPS s.r.o. Informace o poloze vozidel získává aplikace z Centrálního dispečinku Zlínského kraje. Zdrojem dat o pravidelných odjezdech je Celostátní informační systém jízdních řádů. Plná verze pro www je dostupná na adrese www.mpvnet.cz/zlin. Mobilní aplikace je dostupná na adrese m.zlin.mpvnet.cz.

  • Informační tabule zobrazuje pole pro vyhledávání zastávky, číslo linky, cílovou zastávku, pravidelný odjezd podle jízdního řádu, aktuální čas a datum a informace o zpoždění.
  • Výchozí stránkou webové aplikace je Výběr zastávek. Zastávku dohledáte vyplněním pole Název zastávky, výběrem zastávky z nabízeného seznamu nebo výběrem zastávky z nabídky naposledy zobrazených zastávek.
  • Zobrazené spoje jsou každých 30 vteřin automaticky aktualizovány.
  • Informační tabule pro každý spoj zobrazuje označení spoje, název cílové zastávky nebo stanice, nízkopodlažní spoj, čas odjezdu a dobu zpoždění a případné označení stanoviště.

Sledování spojů v mapě

Pomocí webové aplikace, která je dostupná na stránkách https://mpvnet.cz/zlin/map je možné sledovat polohy jednotlivých spojů na mapovém podkladu v reálném čase.

Základní popis jednotlivých funkcí je uveden na obrázku níže.

 

 

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu