Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Přejít na obsah stránky

Uzavření mostu v Napajedlích - výluka

V neděli 3. března 2024 začala dlouhodobá oprava mostu přes řeku Moravu v Napajedlích (ve Svatoplukově ulici). Během stavebních prací bude most uzavřen pro veškerou dopravu i pro chodce. Jediné spojení obou částí města bude představovat most na silnici I/55 (případně lávka pro pěší na Chmelnici).

Koordinátor veřejné dopravy Zlínského kraje (KOVED) proto od 3. března 2024 zavádí novou autobusovou linku č. 475, která bude kyvadlově zajišťovat dopravní spojení mezi centrem Napajedel a autobusovou stanicí před firmou Fatra.

Na lince platí tarif Integrované dopravy Zlínského kraje (IDZK). Cena základního jízdného mezi zastávkami Napajedla, spořitelna a Napajedla, autobusová stanice bude v kilometrickém tarifu 18,- Kč (děti, studenti, senioři, invalidé III. stupně 9,- Kč; ZTP, ZTP/P 4,- Kč). Jízdní řád kyvadlové dopravy, stejně jako výlukové jízdní řády ostatních linek projíždějících Napajedly, budou zveřejněny v průběhu února a budou k dispozici níže na této stránce, v internetových vyhledávačích spojení i na autobusových zastávkách.

Cestujícím doporučujeme pořídit si kartu Zetka, která jim v případě přestupu z jiného autobusu na kyvadlovou linku 475 do 30 minut nabídne jízdenku bez nástupní sazby, tedy v ceně 7,- Kč.
Na kartu si cestující můžou také nahrát časový kupón na zónu 415 (základní cena 87,- Kč na 7 dní; 260,- Kč na 30 dní; 702 Kč na 90 dní; 2470,- Kč na 365 dní), který jim v době platnosti umožní neomezené cestování v zóně Napajedla.

Kartu Zetka si cestující můžou vyřídit on-line na webu idzetka.cz nebo v kterékoliv informační kanceláři IDZK.

Žádosti o vyřízení karty bude možné podat také v Informačním centru (IC) Napajedla, Komenského 304, v běžných otevíracích hodinách. Při podání žádosti v IC Napajedla je cena karty 99,- Kč, nicméně je možné platit pouze v hotovosti.

 

Důležité dokumenty pro stažení
Výlukový jízdní řád kyvadlové dopravy - 475 (od 1. 5. 2024)
Změna v organizaci autobusové dopravy - Informační leták (pdf) 
Schéma přestupního uzlu Napajedla, autobusová stanice (pdf)
Schéma přestupního uzlu Napajedla, spořitelna (pdf)

Zastávkové jízdní řády - od 1. 5. 2024
Odjezdy linkových autobusů z „Napajedla, aut. st.“
Odjezdy linkových autobusů z „Napajedla, spořitelna“
Odjezdy linkových autobusů z „Napajedla, Chmelnice“
Odjezdy linkových autobusů z „Napajedla, hosp. škola“
Odjezdy linkových autobusů z „Napajedla, průmyslová zóna“

Jízdní řády spojů dotčených výlukou od 11. 5. 2024
165, 170, 181, 185, 471, 472, 473, 474475, 995

 

 

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu
Rezervace