Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Přejít na obsah stránky

O nás

Kdo jsme?

Jsme Koved – Koordinátor veřejné dopravy Zlínského kraje, s.r.o.
Valašsko, Beskydy s tajemnou horou Radhošť, vinicemi porostlé Slovácko, klidná Haná v okolí Kroměříže, Zlín jako učebnice moderní architektury, lázně Luhačovice… Zlínský kraj zkrátka nabízí turistům nepřeberné množství cílů. Nebo veřejnou dopravou cestujete do školy či do zaměstnání? Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, zájmové, studijní či pracovní, budeme to právě my, kdo vaši cestu Integrovanou dopravou Zlínského kraje zajistí. Našim posláním je koordinovat regionální autobusové a vlakové spoje v celém kraji – kvalitní, spolehlivé a příjemné pro cestující.
Vítejte u nás.
 

Proč cestovat s námi?

Dopravně obsluhujeme celý Zlínský kraj s přesahem do sousedních regionů.

Propojujeme regionální autobusovou a vlakovou dopravu.

Snažíme se o co nejvhodnější návaznost spojů.

Naši dopravci disponují moderním vozovým parkem.
 

Jak dopravní systém funguje?

V systému Integrované dopravy Zlínského kraje vždy přesně víte, kolik zaplatíte za cestu. Je to jednoduché: cena je 1,50 Kč za 1 km jízdy, k tomu je třeba připočítat jednotnou nástupní sazbu 11 Kč. Cena se vždy zaokrouhluje dolů na celé koruny. Takže čím delší bude vaše cesta Zlínským krajem, tím výhodnější cenu zaplatíte: zatímco cesta dlouhá 11 km vás přijde na 27 Kč (16,50 Kč + 11 Kč -0,50 Kč), za 51km cestu zaplatíte 87 Kč (76,50 Kč + 11 Kč - 0,50 Kč). Platbu přitom můžete provádět hotovostně, mobilním telefonem, platební kartou nebo prostřednictvím tzv. karty Zetka. Tuhle variantu doporučujeme! Jsme taky kompatibilní s kartou Moravskoslezského kraje ODISka – takže u nás můžete k platbě použít ODISKu a naopak Zetkou zaplatíte i v Moravskoslezském kraji.

Jednotlivé jízdné ve spojích IDZK, ale i ve všech městských dopravách ve Zlínském kraji je od 1. července 2024 možné platit také prostřednictvím mobilní aplikace Fairtiq. Nainstalujte si aplikaci, swipněte a jezděte, jak se vám zachce. Po skončení cesty vám aplikace spočítá nejvýhodnější cenu jízdenky.
Podrobnosti čtěte na stránkách aplikace Fairtiq.

Kdo dojíždí pravidelně do zaměstnání nebo do školy, může si koupit předplatné jízdné na 7, na 30, na 90 nebo 365 dní, a ušetřit tak peníze za cestování. 

Projekt Integrované dopravy Zlínského kraje byl spuštěn od 1. ledna 2021. Spousta práce je ještě před námi, ale usilujeme o to, aby systém veřejné dopravy v našem regionu nabídl v budoucnu cestujícím co nejvíce výhod.

Svezte se s námi veřejnou dopravou Zlínského kraje.

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu
Rezervace