Přejít na obsah stránky

O nás

Kdo jsme?

Jsme Koved – Koordinátor veřejné dopravy Zlínského kraje, s r. o.
Valašsko, Beskydy s tajemnou horou Radhošť, vinicemi porostlé Slovácko, klidná Haná v okolí Kroměříže, Zlín jako učebnice moderní architektury, lázně Luhačovice… Zlínský kraj zkrátka nabízí turistům nepřeberné množství cílů. Nebo veřejnou dopravou cestujete do školy či do zaměstnání? Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, zájmové, studijní či pracovní, budeme to právě my, kdo vaši cestu Integrovanou dopravou Zlínského kraje zajistí. Našim posláním je koordinovat regionální autobusové a vlakové spoje v celém kraji – kvalitní, spolehlivé a příjemné pro cestující.
Vítejte u nás.
 

Proč cestovat s námi?

Dopravně obsluhujeme celý Zlínský kraj s přesahem do sousedních regionů.

Propojujeme regionální autobusovou a vlakovou dopravu.

Snažíme se o co nejvhodnější návaznost spojů.

Naši dopravci disponují moderním vozovým parkem.
 

Jak dopravní systém funguje?

V systému Integrované dopravy Zlínského kraje vždy přesně víte, kolik zaplatíte za cestu. Je to jednoduché: cena je 1,20 Kč za 1 km jízdy, k tomu je třeba připočítat jednotnou nástupní sazbu 9 Kč. Cena se vždy zaokrouhluje dolů na celé koruny. Takže čím delší bude vaše cesta Zlínským krajem, tím výhodnější cenu zaplatíte: zatímco cesta dlouhá 10 km vás přijde na 21 Kč (12 Kč + 9 Kč), za 50km cestu zaplatíte 59 Kč (50 Kč + 9 Kč). Platbu přitom můžete provádět hotovostně, mobilním telefonem, platební kartou nebo prostřednictvím tzv. karty Zetka. Tuhle variantu doporučujeme! Jsme taky kompatibilní s kartou Moravskoslezského kraje ODISka – takže u nás můžete k platbě použít ODISKu a naopak Zetkou zaplatíte i v Moravskoslezském kraji.

Projekt Integrované dopravy Zlínského kraje byl spuštěn od 1. ledna 2021. Spousta práce je ještě před námi, ale usilujeme o to, aby systém veřejné dopravy v našem regionu nabídl v budoucnu cestujícím co nejvíce výhod.

Svezte se s námi veřejnou dopravou Zlínského kraje.

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu