Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Přejít na obsah stránky

Změny v jízdních řádech od 11. června

Víkend v polovině června je už tradičně termínem, kdy dochází ke změnám v jízdních řádech. V tomto roce připadá datum na neděli 11. června. „Cestujícím spoji Integrované dopravy Zlínského kraje nabídneme několik nových spojů, případně dojde k drobným časovým posunům v jízdních řádech stávajících spojů. Vycházíme tak vstříc požadavkům obcí i občanů kraje,“ uvedl Ing. Martin Štětkář, jednatel společnosti KOVED.


Autobusové linky

Zlínsko
Na lince 955 vznikne nový zrychlený spoj, který vyjede v neděli ve 20.20 hodin z Brna s příjezdem ve 21.50 do Zlína.
Na lince 431 Slušovice – Vizovice bude odpolední spoj ve všední dny s odjezdem v 16.47 z Vizovic prodloužen až do Zádveřic-Rakové.
Na lince 410 Zlín – Luhačovice pojede víkendový ranní spoj v 6.45 z Luhačovic do Zlína nově přes Provodov. 
Ve Zlíně bude fungovat nová zastávka Zlín, Příluky, a to v obou směrech.

Valašskokloboucko
Na linkách v okolí Slavičína budou upraveny časové polohy spojů sloužících k dopravě na bohoslužby. 
Na lince 535 Slavičín – Luhačovice – Zlín budou dva víkendové ranní spoje nově prodlouženy až do Zlína, zatímco dosud končily v Luhačovicích. 
Na lince 990 Valašské Klobouky – Luhačovice – Brno přibudou nové víkendové spoje z Luhačovic do Brna.

Valašskomeziříčsko
Na lince 651 Rožnov pod Radhoštěm – Valašské Meziříčí bude spoj 64 z Valašského Meziříčí do Zašové odjíždět ve všední dny v 17.25, tedy o třicet minut dříve než dosud.

Uherskohradišťsko
Do Uherského Hradiště budou jezdit nové večerní víkendové spoje ze Zlína, a to na lince 170 přes Napajedla i na lince 180 přes Babice. 
Nové nedělní večerní spoje vyjedou mezi Uherským Brodem a Zlínem na linkách 190 přes Luhačovice i 192 přes Velký Ořechov. Na lince 190 navíc vyjedou i nové víkendové ranní spoje z Uherského Brodu do Luhačovic a zpět.
Nové víkendové spoje vzniknou také na linkách 325 a 355 z Uherské Hradiště a Uherského Brodu do Horního Němčí.
Dopolední víkendový spoj do Ostravy na lince 975 pojede nově místo z Luhačovic už z Uherského Brodu.

Cyklobus Zlín – Vsetín 
Novinkou, kterou přivítají zejména vyznavači cykloturistiky, bude cyklobus mezi Zlínem a Vsetínem. „O víkendech a státních svátcích od 11. června do 1. října pojede cyklobus ze Vsetína v 6.05 a v 17.35, ze Zlína pak v 7.30 a v 19.30,“ informuje Martin Štětkář. Doplňme, že ranní cyklobus ze Zlína pokračuje v 8.35 hodin ze Vsetína dále přes Velké Karlovice na Pustevny – zájemci se tak ze Zlína dostanou bez přesedání až na hřeben Beskyd.

Železniční linky

Na trati 280 Hranice na Moravě – Horní Lideč dojde ke zlepšení ranního víkendového spojení Valašského Meziříčí s Valašskoklobouckem. Na vlak s odjezdem v 6.54 hod. z Hranic bude ve Vsetíně navazovat o víkendech a o svátcích přípoj do Valašských Klobouk. Současný vlak s odjezdem v 7.33 hod. ze Vsetína nově pojede pouze v pracovních dnech.  

Na trati 331 Otrokovice – Zlín – Vizovice dojde k úpravě časových poloh vybraných vlaků, čímž dojde k rovnoměrné nabídce vlaků v úseku Zlín střed – Otrokovice a ke zlepšení přestupní vazby v Otrokovicích. Důležitý bude posun odjezdu večerního vlaku z Otrokovic o sedm minut na 19.53 hodin, díky čemuž se do Zlína dostanou cestující z vlaku EC z Vídně.

Na trati 341 Staré Město u Uherského Hradiště – Vlárský průsmyk bude v období letních prázdnin rozšířen provoz spěšných vlaků do/z Bylnice a celoročně rozšířen provoz spěšných vlaků v úseku Uherský Brod - Pitín zastávka. V souvislosti s rozšířením provozu spěšných vlaků bude trasa některých osobních vlaků zkrácena do Bojkovic. Bude také opožděn odjezd spěšného vlaku z Uherského Hradiště směr Staré Město u UH na 13.22 hod., všechny přípoje ve Starém Městě u UH zůstanou zachovány.

„Všechny změny, k nimž od 11. června dojde, najdou cestující na jízdních řádech na zastávkách. S předstihem je pak možné se s nimi seznámit na i na webových stránkách www.idzk.cz,“ uzavírá Ing. Martin Štětkář.
 

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu
Rezervace

POZOR!

VÝLUKOVÉ OPATŘENÍ TROJÁK - TESÁK BUDE PLATIT I DNES, tj. 24.4.2024

Podrobné informace ZDE

Upozornění