Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Přejít na obsah stránky

Změna situace ve Valašském Meziříčí

Silnice I/35 ve Valašském Meziříčí, jedna z nejvytíženějších komunikací ve Zlínském kraji a součást mezinárodního tahu na Slovensko E442, prochází od 2. srpna rekonstrukcí. Od 30. září do 30. listopadu dojde ke změně, která se dotkne výlukového vedení linek IDZK. Zatímco doposud byla silnice průjezdná ve směru z Valašského Meziříčí do Rožnova pod Radhoštěm, od zítřka se směr otočí. Po silnici I/35 se řidiči dostanou z Rožnova pod Radhoštěm do Valašského Meziříčí (avšak pozor: linkové autobusy neobslouží zastávku Valašské Meziříčí, u skláren), v opačném směru bude doprava vedena po objízdných trasách, a to následovně:


Linka 120 (Rožnov pod Radhoštěm – Valašské Meziříčí – Vsetín – Zlín), linka 150 (Rožnov pod Radhoštěm – Bystřice pod Hostýnem – Kroměříž – Zlín) a linka 971 (Ostrava – Rožnov pod Radhoštěm – Vsetín – Zlín): všechny spoje budou vedeny ze stanice Valašské Meziříčí, autobusová stanice po ulici Vsetínská, Žerotínova, Kouty, Solární a dále doprava na silnici I/35; neobslouží zastávku Valašské Meziříčí, u skláren.

Linka 620 (Rožnov pod Radhoštěm – Valašské Meziříčí – Vsetín): spoje pojedou ze zastávky Valašské Meziříčí, nemocnice přes Hrachovec a dále vpravo na silnici I/35. Pouze spoje 7, 13, 55, 67 a všechny víkendové spoje pojedou přes Valašské Meziříčí, autobusovou stanici, odtud po ulici Vsetínská, Žerotínova, Kouty, Solární a dále doprava na silnici I/35; neobslouží zastávku Valašské Meziříčí, u skláren. Budou upraveny časy odjezdů v úseku Valašské Meziříčí, nemocnice – Zašová, Pod Zapadlým.

Linka 651 (Rožnov pod Radhoštěm – Vidče – Zašová – Valašské Meziříčí) a linka 652 (Rožnov pod Radhoštěm – Zubří – Valašské Meziříčí): spoje pojedou ze zastávky Valašské Meziříčí, nemocnice přes Hrachovec a dále vpravo na silnici I/35. Pouze spoje 2, 6, 8, 58 a všechny víkendové spoje pojedou přes Valašské Meziříčí, autobusovou stanici, odtud po ulici Vsetínská, Žerotínova, Kouty, Solární a dále doprava na silnici I/35; neobslouží zastávku Valašské Meziříčí, u skláren. Budou upraveny časy odjezdů v úseku Valašské Meziříčí, nemocnice – Zašová, Pod Zapadlým.
 

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu
Rezervace