Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Přejít na obsah stránky

Velehrad 2023: Zlínský kraj posílí dopravu na pouť

Zlínský kraj zajistí v letošním roce mimořádnou dopravu na Dny lidí dobré vůle a Národní pouť na Velehradě. Dne 4. července od odpoledních hodin do půlnoci a 5. července od 7.00 do 17.00 hodin budou na Velehrad jezdit mimořádné kyvadlové spoje z autobusového nádraží v Uherském Hradišti, z vlakového nádraží ve Starém Městě a z odstavného parkoviště v Tovární ulici ve Starém Městě.


Díky tomu, že mimořádnou dopravu na cyrilometodějské slavnosti bude v letošním roce organizovat Zlínský kraj, získají cestující možnost využít k placení jízdného kromě hotovosti, platebních karet nebo mobilního telefonu také kartu Zetka, případně Odiska. Pro poutníky ze Zlínského kraje bude tato možnost jistě vítanou novinkou, která v minulých letech chyběla. Navíc ti, kdo mají zakoupený časový kupón na zóny 500 a 506, budou v autobusech odbaveni na předplatnou jízdenku jako v pravidelném spoji.

Cena kyvadlového jízdného: 30,- Kč (děti od 6 let, studenti do 26 let, senioři od 65 let, invalidé 3. stupně: 15, - Kč; držitelé průkazů ZTP, ZTP/P: 5,- Kč)

Nástupní místa na trase Uherské Hradiště – Velehrad
•    Uherské Hradiště, autobusové nádraží, nást. 7
•    Staré Město, hřbitov
•    Staré Město, náměstí Velké Moravy
•    Staré Město, Velehradská
•    Staré Město, nadjezd Velehradská
•    Velehrad, rozcestí Modrá

Nástupní místa na trase Staré Město, železniční stanice – Zlechov – Velehrad
•    Staré Město, železniční stanice, nást. 2
•    Zlechov, Olší
•    Zlechov, křižovatka
•    Zlechov, keramika
•    Tupesy, 
•    Velehrad, Na Hrádku 

Na trase z Uherského Hradiště budou autobusy jezdit v intervalu cca 30 minut. Na trase ze Starého Města od železniční stanice budou autobusy jezdit dne 4. července v intervalu 30 minut, dne 5. července v intervalu 30–60 minut. 

Po oba dny budou kyvadlově jezdit autobusy také z odstavného parkoviště na trase Staré Město, Tovární – Velehrad, rozcestí Modrá.

Jízdní řád 4. 7. 2023
Jízdní řád 5. 7. 2023

(foto: Petr Samsa - Člověk a víra; www.clovekavira.cz)

 

 

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu
Rezervace