Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Přejít na obsah stránky

Valašská rally 2023

Ve dnech 31. března – 2. dubna 2023 se v okolí Valašského Meziříčí uskuteční další ročník tradiční Valašské rally. Od pátku do neděle proto dojde ke změnám v jízdních řádech některých autobusových linek IDZK.


Pátek 31. března 2023 – Shakedown Choryně

Linka 632 Valašské Meziříčí - Lešná - Choryně - Kelč
Spoj 15 neobslouží autobusové zastávky Valašské Meziříčí, Jednota a Lešná, Lhotka nad Bečvou, Prefa.
Jako náhradní spoj obslouží zastávku Valašské Meziříčí, Tesco.
 

Sobota 1. dubna 2023 – Rychlostní zkouška Vidče

Linka 621 Vsetín - Malá Bystřice - Rožnov pod Radhoštěm
Spoje 256 a 255 budou vedeny pouze v úseku Valašská Bystřice, kostel - Vsetín, Ohrada. Zastávky Rožnov pod Radhoštěm, aut. st. - Valašská Bystřice, Leskovec a zpět nebudou obslouženy.
Spoje 207 a 208 budou vedeny pouze v úseku Valašská Bystřice, centrum - Valašská Bystřice, Kelnar. Zastávky Valašská Bystřice, Leskovec - Rožnov pod Radhoštěm, aut. st. a zpět nebudou obslouženy.
Spoj 210 bude veden pouze v úseku Valašská Bystřice, kostel - Malá Bystřice, restaurace U Bušů. Zastávky Rožnov pod Radhoštěm, aut. st. - Valašská Bystřice, Leskovec nebudou obslouženy.
Spoj 209 pojede v celé své trase bez omezení.

Linka 626 Rožnov pod Radhoštěm - Valašská Bystřice
Spoje 206, 207 a 208 budou vedeny pouze v úseku Valašská Bystřice, centrum - Valašská Bystřice, Kelnar. Zastávky Rožnov pod Radhoštěm, aut. st. - Valašská Bystřice, Leskovec a zpět nebudou obslouženy.
Spoje 255 a 256 budou vedeny pouze v úseku Valašská Bystřice, centrum - Valašská Bystřice, Kelnar. Zastávky Rožnov pod Radhoštěm, aut. st. - Valašská Bystřice, Leskovec a zpět nebudou obslouženy.
 

Neděle 2. dubna 2023 – Rychlostní zkouška Velká Lhota

Linka 621 Vsetín - Malá Bystřice - Rožnov pod Radhoštěm
Spoje 201, 208, 252 a 255 pojedou v celé své trase. V zastávce Malá Bystřice, restaurace U Bušů proběhne mimořádný přestup cestujících mezi autobusy z důvodu oběhů vozidel dopravců.
Spoje 251, 205, 253 a 207 budou rozpůleny s vynecháním úseku:
Vsetín, Ohrada (aut. nádr.) -> Malá Bystřice, rest. U Kočibů - standardně podle jízdního řádu; Malá Bystřice, škola -> Valašská Bystřice, farma ZD - úsek nebude obsloužen; Valašská Bystřice, Hajdůšky -> Rožnov pod Radhoštěm, aut. st. - standardně podle jízdního řádu.
Spoje 202, 254, 206 a 256 budou rozpůleny s vynecháním úseku: Rožnov pod Radhoštěm, aut. st. -> Valašská Bystřice, Hajdůšky - standardně podle jízdního řádu; Valašská Bystřice, farma ZD -> Malá Bystřice, škola - úsek nebude obsloužen; Malá Bystřice, rest. U Kočibů -> Vsetín, Ohrada (aut. nádr.) - standardně podle jízdního řádu

Linka 622 Lešná - Valašské Meziříčí - Malá Bystřice
Spoje 203, 205, 207 a 215 budou vedeny pouze do zastávky Bystřička, škola. Zastávky Bystřička, farma ZD - Malá Bystřice, revír nebudou obslouženy.
Spoje 206, 208, 210 a 214 budou začínat v zastávce Bystřička, škola. Zastávky Malá Bystřice, revír - Bystřička, farma ZD nebudou obslouženy.

Linka 625 Valašské Meziříčí - Velká Lhota
Spoje 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 a 210 budou vedeny pouze v úseku Valašské Meziříčí, autobusová stanice – Valašské Meziříčí, Podlesí, točna a neobslouží autobusové zastávky Valašské Meziříčí, Podlesí, Brdky – Velká Lhota, točna. K otáčení vozidel bude sloužit prostor zastávky Valašské Meziříčí, Podlesí, točna.

Neděle 2. dubna 2023 – Rychlostní zkouška Choryně

Linka 630 Valašské Meziříčí - Choryně - Lešná - Kelč
Spoje 203, 205, 206, 208 a 210
budou vedeny objízdnou trasou přes Kunovice a Branky. Tyto spoje neobslouží zastávky Poličná, u háje až Kelč, zemědělské družstvo a zpět.
Zastávka Kelč, rozcestí bude pro dotčené spoje přesunuta na stejnojmennou zastávku Kelč, rozcestí, která se nachází na silnici II/439 směr Kunovice.


(ilustrační foto: Mikuláš rally)

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu
Rezervace