Přejít na obsah stránky

Uzavírka ve Starém Městě

Podrobnosti události

  • Typ události: Výluka

  • Platí pro: Autobusová doprava

  • Začátek:

  • Konec:

Kvůli závodům ve Starém Městě dojde ve dnech 14. – 15. května 2022 ke změnám ve vedení linek autobusové dopravy.

Linka 374 Uherské Hradiště – Velehrad a linka 375 Uherské Hradiště – Jalubí 
Spoje budou ve Starém Městě vedeny v obou směrech po objízdné trase a neobslouží zastávky Staré Město, Tovární; Staré Město, nadjezd Tovární; Staré Město, nadjezd Velehradská; Staré Město, Velehradská a Staré Město, nám. Velké Moravy.   

Linka 376 Uherské Hradiště – Kudlovice
Spoje linky budou vedeny v obou směrech z Huštěnovic přes Traplice a Jalubí a dál ve Starém Městě po účelové komunikaci a neobslouží zastávky Staré Město, Huštěnovská a Staré Město, nám. Velké Moravy.

Linka 377 Uherské Hradiště – Jankovice 
Spoje linky budou vedeny do Huštěnovic, kde se budou otáčet a vracet přes Traplice do Jalubí a dál ve Starém Městě po účelové komunikaci mezi zastávkami Staré Město, nadjezd a Staré Město, železniční stanice a neobslouží zastávky Staré Město, Tovární; Staré Město, nadjezd Tovární; Staré Město, nadjezd Velehradská; Staré Město, Velehradská a Staré Město, nám. Velké Moravy.   

Linka 170 Uherské Hradiště – Otrokovice 
Linka bude vedena v obou směrech z Huštěnovic přes Traplice a Jalubí a dál ve Starém Městě po účelové komunikaci a neobslouží zastávky Staré Město, Huštěnovská a Staré Město, nám. Velké Moravy. 

Spoj 251 linky 993 Zlín – Brno dopravce ČSAD BUS UH pojede v sobotu 14. května po objízdné trase z Huštěnovic do Uherského Hradiště přes Jalubí a obslouží všechny zastávky dle jízdního řádu.

Linka 992 Zlín – Uherské Hradiště – Brno  dopravce ARRIVA autobusy bude vedena v obou směrech z Napajedel do Uherského Hradiště přes Topolnou a neobslouží zastávky Napajedla, autobusová stanice; Spytihněv; Babice; Babice, Cerony; Huštěnovice;  Staré Město, Huštěnovská; Staré Město, nám. Velké Moravy v obou směrech a Staré Město, hřbitov ve směru do Uherského Hradiště.

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu