Přejít na obsah stránky

Sjezdová rampa u Buchlovic bude uzavřena

Ve dnech 8. – 28. listopadu bude procházet opravou sjezdová rampa ze silnice I/50 do Buchlovic. Uzavírka sjezdu se dotkne i některých spojů Integrované dopravy Zlínského kraje, konkrétně na linkách 360 a 992. Autobusům bude po dobu stavebních prací povolen průjezd ulicí Na Lhotce.


Změny na lince 360

Spoj číslo 7 pojede ze zastávky Buchlovice, náměstí po objízdné trase ulicí Na Lhotce, takže neobslouží autobusovou zastávku Buchlovice, rozcestí.
Spoj číslo 23 pojede ze zastávky Buchlovice, náměstí po objízdné trase ulicí Na Lhotce. 
Spoj číslo 12 pojede ze zastávky Buchlovice, rozcestí k zastávce Buchlovice, náměstí po objízdné trase po silnicích I/50 a III/05018 (od Zlechova).
Spoje 22 a 24 pojedou ze zastávky Stupava, samota po silnici I/50 k zastávce Buchlovice, rozcestí, kterou obslouží jako náhradní za zastávku Buchlovice, náměstí, a po silnici I/50 budou pokračovat do Zlechova. Zastávka Buchlovice, náměstí nebude obsloužena. 

Změny na lince 992

Spoje 208 a 210 pojedou ze zastávky Buchlovice, Újezda po silnici I/50 k zastávce Buchlovice, rozcestí, kterou obslouží jako náhradní za zastávku Buchlovice, náměstí, a po silnici I/50 budou pokračovat do Zlechova. Zastávka Buchlovice, náměstí nebude obsloužena.
Spoje 11,  203 a 213 pojedou ze zastávky Buchlovice, náměstí po objízdné trase ulicí Na Lhotce.
 

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu