Přejít na obsah stránky

Rallysprint Kopná přinese omezení v dopravě

Upozorňujeme cestující, že v souvislosti s konáním tradiční sportovní akce Rallysprint Kopná v okolí Slušovic dojde k některým změnám na autobusových linkách Integrované dopravy Zlínského kraje, a to v sobotu 22. května 2021.

 

V obci Vlčková nebudou některými spoji obslouženy zastávky Vlčková zastávka, Vlčková most a Vlčková točna. Autobusy počkají v zastávce Vlčková rozcestí po dobu, kdy by se měly pohybovat po uzavřené trase, a následně budou pokračovat dále dle jízdního řádu. Tato změna se týká spoje 252 na lince 141 Zlín-Držková-Bystřice pod Hostýnem a spojů 203 a 204 na lince 443 Zlín-Fryšták-Lukov-Držková. Ostatní spoje pojedou Vlčkovou dle platných jízdních řádů.

Dále nebudou některými spoji obslouženy obce Slušovice-Březová, Podkopná Lhota a Trnava. Na lince 430 Zlín-Hrobice-Podkopná Lhota spoj 205 neobslouží Březovou, Trnavu a Podkopnou Lhotu (žádnou zastávku), spoj 207 neobslouží Trnavu a Podkopnou Lhotu (žádnou zastávku), spoj 208 neobslouží Březovou, spoj 210 neobslouží zastávky Podkopná Lhota, Moravan – Trnava, škola – Hrobice, Nové Dvory a Březová; spoj 212 pak neobslouží zastávky Podkopná Lhota, Moravan – Trnava, škola – Hrobice, Nové Dvory. U uvedených spojů také nebude obsloužena zastávka Slušovice, výpočetní středisko a zastávka Hrobice, Nové Dvory bude přesunuta před závod Greiner. Ostatní spoje na lince pojedou beze změny.
 

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu