Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Přejít na obsah stránky

Oprava silnice I/35 ve Valašském Meziříčí se dotkne i linek IDZK

Silnice I/35 ve Valašském Meziříčí, jedna z nejvytíženějších komunikací ve Zlínském kraji a součást mezinárodního tahu na Slovensko E442, bude v období od 2. srpna do 30. listopadu 2021 procházet rekonstrukcí. V prvních dvou etapách opravy bude silnice průjezdná pouze ve směru z Valašského Meziříčí do Rožnova pod Radhoštěm, v opačném směru bude doprava vedena po objízdných trasách. Situace se dotkne i autobusových linek Integrované dopravy Zlínského kraje (IDZK) a Integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje (ODIS). Konkrétně jde o linky 120, 150, 620, 651, 652, 971 a 987.

„Spoje směřující z Valašského Meziříčí na Krhovou a Zašovou rekonstruovaným úsekem projedou, ovšem neobslouží zastávku Valašské Meziřičí, u skláren,“ uvedl Ing. Martin Štětkář, jednatel společnosti Koordinátor veřejné dopravy Zlínského kraje.

V opačném směru bude situace následující:

Linka 120 (Rožnov pod Radhoštěm – Valašské Meziříčí – Vsetín – Zlín), linka 150 (Rožnov pod Radhoštěm – Bystřice pod Hostýnem – Kroměříž – Zlín) a linka 971 (Ostrava – Rožnov pod Radhoštěm – Vsetín – Zlín): všechny spoje odbočí ze silnice I/35 vlevo na ulici Zašovskou; neobslouží zastávku Valašské Meziříčí, u skláren.

Linka 620 (Rožnov pod Radhoštěm – Valašské Meziříčí – Vsetín): většina autobusů odbočí za Zašovou ze silnice I/35 vlevo na Hrachovec (po silnici III/01873). Autobusy neobslouží zastávky Valašské Meziříčí, u skláren a Valašské Meziříčí, autobusová stanice; zastávka Valašské Meziříčí, Vsetínská bude nahrazena zastávkou Valašské Meziříčí, škola Šafaříkova. 
Výjimkou budou spoje 26, 28, 72, 202, 204, 206, 208, 210, 252, 254 a 256, které odbočí ze silnice I/35 vlevo na ulici Zašovskou; neobslouží zastávku Valašské Meziříčí, u skláren.

Linka 651 (Rožnov pod Radhoštěm – Vidče – Zašová – Valašské Meziříčí): autobusy odbočí ze silnice I/35 vpravo na Krhovou a dále na silnici I/57 od Nového Jičína, pouze spoje 3 a 43 odbočí ze silnice I/35 vlevo na ulici Zašovskou. Nebude obsloužena zastávka Valašské Meziříčí, u skláren.

Linka 652 (Rožnov pod Radhoštěm – Zubří – Valašské Meziříčí): spoje odbočí ze silnice I/35 vpravo na Krhovou a dále na silnici I/57 od Nového Jičína. Nebude obsloužena zastávka Valašské Meziříčí, u skláren. 

Linka 987 (Nový Jičín – Hodslavice – Valašské Meziříčí): všechny spoje pojedou do Valašského Meziříčí po silnici I/57, mimo Krhovou, kde neobslouží zastávky Krhová, Lipta; Krhová, restaurace a Krhová, u přejezdu.
 

(foto: pixabay.com)

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu
Rezervace