Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Přejít na obsah stránky

Od začátku června startují sezónní turistické spoje

Léto se blíží a s ním startuje i turistická sezóna. A abychom umožnili poznání našeho krásného kraje co největšímu počtu zájemců, spouštíme další sezónní autobusové spoje, které vyrazí o víkendech.


Kam se tedy v období 1. června – 29. září 2024 můžete nově vypravit?


Na přehradu do Pozlovic
Z Luhačovic, autobusového nádraží do Pozlovic na přehradu vyjíždějí o víkendech sezónní spoje v 9.40, 10.40, 12.25, 14.10 a 16.48 hodin. Zpáteční autobusy pak ze zastávky Pozlovice, přehrada do Luhačovic odjíždějí v 10.08, 11.37, 12.51 a 17.12 hodin. 
Z autobusového nádraží ve Zlíně do zastávky Pozlovice, přehrada vyjíždí o víkendech sezónní spoj v 10.00 hodin (přes Doubravy a Biskupice) dále pak v neděli v 9.30 hodin a v sobotu v 11.00 hodin (přes Zádveřice a Dolní Lhotu). Zpáteční autobus ze zastávky Pozlovice, přehrada do Zlína odjíždí ve 14.22 hodin (přes Dolní Lhotu a Zádveřice).

Na Smraďavku
Z Uherského Hradiště, autobusového nádraží vyjedou o víkendech sezónní spoje do zastávky Buchlovice, Smraďavka, a to v 8.30, 10.25, 12.25, 13.55 a 17.20 hodin. Zpáteční autobusy ze Smraďavky se pak vracejí v 9.10, 11.00, 12.55, 14.55 a 18.00 hodin.

Na Pulčínské skály
Už od 1. května do 29. září jezdí sezónní víkendové spoje do Francovy Lhoty, Pulčína. První vyjíždí v 10.29 hodin z Horní Lidče od železniční stanice, druhý z Valašských Klobouk, autobusové stanice ve 14.10 hodin. Na oba spoje je možné přestoupit v zastávce Lidečko, Čertovy skály z autobusu jedoucího ze Zlína (odjezd 9.30 nebo 13.30). Zpáteční autobusy z Pulčína odjíždějí v 10.45 hodin (až do Valašských Klobouk) a v 15.10 hodin (do Horní Lidče). Z obou spojů lze v zastávce Lidečko, Čertovy skály přestoupit na autobusy do Zlína.

Jízdní řády všech spojů Integrované dopravy Zlínského kraje najdete zde. Na této stránce si také můžete přímo vyhledat jakékoliv spojení.
 

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu
Rezervace