Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Přejít na obsah stránky

Od 5. března přicházíme s úpravami v jízdních řádech

S platností od neděle 5. března 2023 dojde k drobným změnám v jízdních řádech na některých linkách IDZK. Jde o minutové posuny odjezdů, přetrasování některých spojů i o zavedení několika nových spojů. „Změny reflektují požadavky obcí na zlepšení dopravní obslužnosti, zejména při ranních cestách do zaměstnání a do škol,“ upozorňuje jednatel společnosti KOVED Ing. Martin Štětkář.


Oblast Valašské Klobouky 

Na lince 501 budou uspíšeny ranní spoje z Valašské Senice z důvodu přestupů na vlak v Horní Lidči směr Vsetín.

Na lince 504 budou uspíšeny ranní spoje z Brumova-Bylince, Sidonie z důvodu přestupů na vlak v Bylnici směr Staré Město a Vsetín.

Oblast Valašské Meziříčí

Na lince 651 budou upraveny ranní spoje ze Zašové do Valašského Meziříčí dle požadavků cestujících. 
Na lince 622 zřízen nový školní spoj z Jarcové do Valašského Meziříčí, ranní spoj  s odjezdem v 6.10 za zastávky Lešná, Lhotka nad Bečvou, průmyslová zóna nově obslouží také zastávku Valašské Meziříčí, DEZA I.

Oblast Vsetín

Na lince 101 budou uspíšeny ranní spoje z Valašské Senice z důvodu přestupů na vlak v Horní Lidči směr Vsetín.

Oblast Zlín

Na lince 130 bude spoj s odjezdem v 7.15 ze Zlína nově veden přes Klečůvku a Veselou z důvodu odvozu dětí do ZŠ Veselá.
Podobně na lince 430 pojede spoj s odjezdem ze zastávky Podkopná Lhota, Moravan v 11.45 přes Veselou, odkud odveze děti ze školy na Klečůvku.    

Nové spojení Bystřice pod Hostýnem – Hranice 

Na lince 950 nabídneme nové možnosti spojení mezi Bystřicí pod Hostýnem a Hranicemi: 
-     v 6.45 odjezd z Bystřice pod Hostýnem na zastávku Býškovice, DESTA, odkud je možné v 7.02 pokračovat linkou 539 s příjezdem do Hranic v 7.34;
-    ve 14.30 odjezd z Bystřice pod Hostýnem, příjezd do Hranic v 15.10 (spoj pojede ve dnech školního vyučování);
-    v 15.20 odjezd z Hranic, příjezd do Bystřice pod Hostýnem v 15.58 (spoj pojede ve dnech školního vyučování).

„Věříme, že navržené úpravy zjednoduší našim zákazníkům cestování a přispějí také k bezpečnosti přepravy dětí do škol,“ uzavírá Martin Štětkář. 

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu
Rezervace