Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Přejít na obsah stránky

Od 12. června dojde ke změnám v jízdních řádech

Víkend v polovině června je už tradičně termínem, kdy dochází ke změnám v jízdních řádech. V tomto roce připadá datum konkrétně na neděli 12. června. „Cestujícím Integrovanou dopravou Zlínského kraje nabídneme několik nových spojů, případně dojde k drobným časovým posunům v jízdních řádech stávajících spojů. Vycházíme tak vstříc požadavkům obcí i občanů kraje,“ uvádí Ing. Martin Štětkář, jednatel společnosti KOVED.

 

Cestující tak například budou moci o víkendu využívat nový večerní autobus mezi Vsetínem a Zlínem ze Vsetína odjede ve 20.35 a zpět ze Zlína ve 21.30 hodin. V sobotu pojede nový spoj ráno v 6.50 ze Vsetína do Slušovic, odkud se v 8.35 vrátí zpět do Vsetína. Celkově bude posílena sobotní doprava na trase Zlín – Hrobice – Slušovice.
„V pracovní dny pak zavádíme nový zrychlený spoj mezi Brnem (odjezd 16.50), Vyškovem, Kroměříží a Zlínem (příjezd 18.37),“ představuje Martin Štětkář.
Některé nevyužívané spoje budou naopak zrušeny – jedná se například o autobus jezdící v neděli večer ve 20.00 hodin z Rajnochovic do Podhradní Lhoty na vlakovou zastávku a zpět nebo některé odpolední spoje z Uherského Brodu do Újezdce nebo do Šumic a zpět.
Z dalších novinek jmenujme třeba vznik nové zastávky „Spytihněv, Kálavice“ nebo rozšíření počtu zastávek na znamení. U některých spojů budou mírně posunuty časové polohy. Do konce prázdnin pak kvůli opravě silnice dojde k omezení v okolí Valašské Bystřice. Od 12. června do 31. srpna bude linka 621 jezdící mezi Vsetínem, Valašskou Bystřicí a Rožnovem pod Radhoštěm rozdělena na dvě části – část spojů bude jezdit mezi Vsetínem a Malou Bystřicí, druhá část spojů pak mezi Rožnovem pod Radhoštěm a Valašskou Bystřicí. 
Na zastávce Zlín, nemocnice pak dojde k novém uspořádání odjezdů z jednotlivých nástupišť.
„Všechny změny, k nimž od 12. června dojde, najdou cestující na jízdních řádech na zastávkách. S předstihem je pak možné se s nimi seznámit na i na webových stránkách www.idzk.cz,“ uzavírá Martin Štětkář.
 

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu
Rezervace