Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Přejít na obsah stránky

Nový školní rok přinese úpravy v jízdních řádech některých autobusových linek

Nové spoje, úpravy některých tras, nová zastávka… Se začátkem září dojde k některým změnám na autobusových linkách Integrované dopravy Zlínského kraje (IDZK). Novinky v jízdních řádech vstoupí v platnost 3. září.


Nové spoje

Na lince 610 Vsetín–Seninka bude v neděli zaveden nový pár odpoledních spojů v obou směrech (odjezd v 16.30 ze Vsetína a zpět v 16.50 ze zastávky Seninka, Hořansko).
Na lince 971 Zlín–Vsetín–Nový Jičín–Ostrava vyjedou celkem 4 nové nedělní spoje: v 15.00 z Nového Jičína do Vsetína, v 17.30 ze Vsetína do Ostravy, ve 20.00 z Ostravy do Vsetína a ve 22.20 ze Vsetína do Nového Jičína. Tento poslední spoj je navázán na příjezd autobusu linky 120 s odjezdem ve 21.30 ze Zlína do Vsetína (příjezd 22.15).

Úpravy stávajících spojů

Linka 185 Uherské Hradiště–Topolná–Otrokovice: odpolední spoj 15 bude prodloužen až na zastávku Otrokovice, autobusové nádraží Baťov, odkud také bude vyjíždět následný spoj 18 zpět do Uherského Hradiště.
Linka 193 Slavičín–Šanov–Bojkovice: víkendové spoje 204 a 205 nebudou zajíždět do Divnice.
V oblasti Strání, Nivnice a Dolního i Horního Němčí dojde ke změnám ve vedení některých spojů. Například na lince 320 Uherský Brod–Korytná–Strání, Květná budou spoje 8 a 23 vedeny už ze/do zastávky Nivnice, škola, kam naopak bude zrušen spoj 14 linky 342. Na lince 322 Uherský Brod–Slavkov–Strání, Květná zajede spoj 5 do Dolního Němčí. Další změny nastanou na linkách 350, 351, 355 a 356.
Linka 365 Uherské Hradiště–Tučapy–Ořechov: budou zrušeny posilové spoje 45 a 56 z/do Nedakonic. 
Na linku 374 Kunovice–Uherské Hradiště–Jalubí bude převeden spoj 2 z linky 356
Některé spoje na linkách 382 a 482 v okolí Velkého Ořechova změní trasu.
Na lince 502 Valašské Klobouky–Horní Lideč–Lačnov vznikne nová zastávka Lačnov, Kozinec a zastávka Lačnov, točna získá nový název Lačnov, Horňansko

Přehled přináší nejdůležitější změny v jízdních řádech. Na některých dalších autobusových linkách dojde k dílčím změnám typu mírných časových posunů u některých spojů nebo třeba ke sloučení jízdních řádů v běžných pracovních dnech a v pracovních dnech o prázdninách.
Apelujeme proto na cestující, aby se v předstihu seznámili s jízdními řády, které jsou už nyní vyvěšeny na webových stránkách www.idzk.cz/autobusy a jsou dostupné i ve vyhledávačích spojení.
 

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu
Rezervace

POZOR!

VÝLUKOVÉ OPATŘENÍ TROJÁK - TESÁK BUDE PLATIT I DNES, tj. 24.4.2024

Podrobné informace ZDE

Upozornění