Přejít na obsah stránky

Navštivte nás na Dni Zlínského kraje

Už tuto sobotu se na vás těšíme na Dni Zlínského kraje! Přijďte si 25. září užít den plný koncertů, her, atrakcí, sportu a trhů ve zlínském svitovském areálu poblíž mrakodrapu. A navštivte nás ve stánku IDZK.


„Od 10 do 17 hodin bude přímo u vstupu do zlínského mrakodrapu náš stánek, kde zájemci získají potřebné informace k systému fungování veřejné dopravy v regionu,“ uvádí jednatel společnosti Koordinátor veřejné dopravy Zlínského kraje, s.r.o. Ing. Martin Štětkář a pokračuje: „Jako hlavní překvapení pro návštěvníky Dne Zlínského kraje jsme připravili speciální akci – a to možnost vyřízení karty Zetka za zvýhodněnou cenu 99,- Kč.“ K dispozici budou také drobné propagační předměty s dopravní tematikou.

K dopravě na akci i zpět můžou zájemci využít bezplatnou jízdu vozidly našich dopravců. Autobusy svezou cestující z Kroměříže přes Hulín, Holešov a Fryšták, z Uherského Hradiště přes Březolupy a ze Vsetína přes Vizovice. Vlak pak pojede z Uherského Brodu přes Kunovice, Staré Město a Otrokovice, ze Zlína zajede také do Lípy nad Dřevnicí.

Detailní informace ke Dni kraje najdete na stránkách Den Zlínského kraje.

Jízdní řád speciálního vlaku.

Jízdní řád autobusů do Zlína.

Jizdní řád autobusů ze Zlína.

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu