Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Přejít na obsah stránky

Národní pouť na Velehradě 2024

Zlínský kraj zajistí i v letošním roce mimořádnou dopravu na Dny lidí dobré vůle a Národní pouť na Velehradě. Dne 4. července od odpoledních hodin do půlnoci a 5. července od 7.00 do 17.00 hodin budou na Velehrad jezdit mimořádné kyvadlové spoje z autobusového nádraží v Uherském Hradišti, z vlakového nádraží ve Starém Městě a z odstavného parkoviště v Tovární ulici ve Starém Městě.


Díky tomu, že mimořádnou dopravu na cyrilometodějské slavnosti bude i v letošním roce organizovat Zlínský kraj, získají cestující možnost využít k placení jízdného kromě hotovosti, platebních karet nebo mobilního telefonu také kartu Zetka, případně Odiska, a nově také mobilní aplikaci Fairtq. Cestující, kteří mají zakoupený časový kupón na zóny 500 a 506, budou samozřejmě v autobusech odbaveni na předplatnou jízdenku jako v pravidelném spoji.

Cena kyvadlového jízdného: 30,- Kč (děti od 6 let, studenti do 26 let, senioři od 65 let, invalidé 3. stupně: 15, - Kč; držitelé průkazů ZTP, ZTP/P: 7,- Kč)

Nástupní místa na trase Uherské Hradiště – Velehrad (Linka 775)
•    Uherské Hradiště, autobusové nádraží, nást. 7
•    Staré Město, hřbitov
•    Staré Město, náměstí Velké Moravy
•    Staré Město, Velehradská
•    Staré Město, nadjezd Velehradská
•    Velehrad, rozcestí Modrá

Nástupní místa na trase Staré Město, železniční stanice – Zlechov – Velehrad (Linka 771)
•    Staré Město, železniční stanice, nást. 2
•    Zlechov, Olší
•    Zlechov, křižovatka
•    Zlechov, keramika
•    Tupesy, 
•    Velehrad, Na Hrádku 

Po oba dny budou kyvadlově jezdit autobusy také z odstavného parkoviště na trase Staré Město, Tovární – Velehrad, rozcestí Modrá (Linka 770).

Linka 770
Linka 771
Linka 775
Trasy kyvadlových linek
Nákres zastávek

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu
Rezervace

Vážení cestující,

z důvodu stavebních prací v centru Zlína dochází ke zpoždění linek ze směru Vizovice až o desítky minut. Vybrané autobusy jedou po objízdné trase po Benešově nábřeží s náhradní zastávkou pro výstup Podvesná XVI (místo zastávky Nemocnice) a neobslouží zastávku Zlín, Dlouhá.

Zpoždění u linek jedoucích po standardní trase se může přenášet i na linky jedoucí ze Zlína, takže nemusí být dodrženy přestupní vazby.

 

 

Upozornění