Přejít na obsah stránky

Mariánská pouť v Uherském Brodě

Již o tomto víkendu se v Uherském Brodě uskuteční Mariánská pouť. V souvislosti s akcí budou od pátku 1. října 14.00 hodin do pondělí 4. října 6.00 hodin pro dopravu uzavřeny ulice Přemysla Otakara II., Na Dlouhých, Moravská a Kaunicova i Mariánské a Masarykovo náměstí. Uzavírka se dotkne také provozu linek IDZK.


Linky 192 (UB – Velký Ořechov – Zlín), 311 (UB, Slovácké strojírny – UB, Poliklinika) a 382 (Uherské Hradiště – Bílovice – UB) – nebudou obslouženy zastávky Uherský Brod, Mariánské náměstí a Uherský Brod, sokolovna. 

Linka 310 (UB-Újezdec – UB-Havřice) – nebudou obslouženy zastávky Uherský Brod, Mariánské náměstí a Uherský Brod, sokolovna; navíc spoj č. 2 bude ukončen na zastávce Dopravní terminál, spoj č. 205 bude veden ze zastávky Antonína Hrubého na zastávku Dopravní terminál a spoj č. 206 bude veden ze zastávky Dopravní terminál na zastávku Antonína Hrubého a dále dle platného jízdního řádu.

Linka 312 (UB, dopravní terminál – sídliště Olšava – poliklinika) – nebude obsloužena autobusová zastávka Uherský Brod, Dům kultury.

Linka 313 (UB, dopravní terminál – sídliště Olšava – poliklinika) – nebude obsloužena autobusová zastávka Uherský Brod, Dům kultury; navíc spoj č. 201 bude veden ze zastávky Vlčnovská na zastávku Dopravní terminál, spoj č. 202 bude veden ze zastávky Antonína Hrubého na zastávku Dopravní terminál, spoj č. 203 bude veden ze zastávky Dopravní terminál na zastávku ZŠ Pod Vinohrady a dále dle platného jízdního řádu, spoj č. 204 bude veden ze zastávky Dopravní terminál na zastávku Slovácké náměstí a dále dle platného jízdního řádu.

foto: pixabay.com
 

Zavřít vyhledávání

Vyhledávání

Zavřít mobilní menu